Szanowni Przyjaciele Misji z Rejonu Wrocławskiego!

Pragnę Was poinformować, że z powodu zagrożenia koronowirusem, kierując się troską o Wasze zdrowie i decyzją władz państwowych aby nie organizować spotkań dużych grup, ZOSTAJE ODWOŁANE tegoroczne Spotkanie Przyjaciół Misji Księży Werbistów z Rejonu Wrocławskiego, zaplanowane na sobotę 21 marca 2020 roku!

Spotkanie miało się odbyć w gościnnych murach Klasztoru Księży Salezjanów przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa, Plac Grunwaldzki 3 (przy Moście Grunwaldzkim) we Wrocławiu.

Na dzień dzisiejszy nie potrafimy podać nowego terminu, ale z pewnością, kiedy sytuacja się wyjaśni, poinformujemy Was o czasie i miejscu Spotkania Przyjaciół Misji Księży Werbistów z Rejonu Wrocławskiego.

Z różnych powodów nie potrafimy z tą informacją dotrzeć do Wszystkich naszych Dobrodziejów, dlatego gorąco proszę abyście poinformowali o odwołaniu tego spotkania osoby, o których wiecie, że dotychczas uczestniczyły, bądź zamierzały przyjść na spotkanie.

Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny – uzdrowienie chorych – polecajmy Trójjedynemu Bogu wszystkich chorych i walczą-cych z tym groźnym wirusem.

Szczęść Boże!

o. Wiesław Dudar SVD
Dyrektor Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie