Prześcieradła, koce, ręczniki duże i małe, lniane – mogą się stać darem na misje. Pytają o nie misjonarze i misjonarki prowadzący szpitale i przychodnie misyjne, internaty dla dzieci i młodzieży, ochronki dla sierot i dzieci ulicy w Ghanie, Togo, Angoli, Demokratycznej Republice Kongo,  Papui Nowej Gwinei.

Warunek jest jeden: muszą to być rzeczy nowe i czyste, posiadające metki i jeśli to możliwe, oryginalnie zapakowane. Bardzo wielu podopiecznym misyjnych ośrodków te dary pozwolą na spokojny sen i odpoczynek w higienicznych warunkach, które nie będą urągały ich godności.

Prześcieradła, koce, ręczniki można ofiarować bezpośrednio przesyłając je do Referatu Misyjnego w Pieniężnie lub przynosząc do dowolnego domu werbistowskiego w Polsce.

Można również wesprzeć naszą akcję przekazując ofiarę z dopiskiem „OTWARTE SERCE” na konto Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie

Bank PEKAO S.A. oddz. Elbląg
nr Konta: 42 1240 1226 1111 0000 1395 9119

lub dowolnego Referatu Misyjnego czy Domu Misyjnego Księży Werbistów w Polsce, z którym Państwo utrzymują stały kontakt.

Dodatkowo można również skorzystać z formularza przekazania ofiary na misje na naszej stronie zaznaczając nazwę odpowiedniej akcji.