W Referacie Misyjnym w Pieniężnie można zamówić Msze Św. zwykłe/okolicznościowe, Msze Św. Gregoriańskie oraz Msze Św. do Miłosierdzia Bożego odprawiane w ramach misyjnej Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Ofiary przekazane w ramach zamówionych Mszy Św. stanowią bezpośrednią i nieocenioną pomoc finansową dla naszych misjonarzy.

 

Msze Św. zwykłe/okolicznościowe to najbardziej tradycyjne Msze Święte znane z naszych parafii. Zamówiona intencja zostanie odprawiona w najbliższym możliwym terminie, gdyż z przyczyn praktycznych i z uwagi na specyfikę pracy misjonarzy nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu jej odprawienia Mszy Św.
Wysokość ofiary prosimy dostosować do zwyczaju panującego w Pańtwa parafii zamieszkania.


Msze Św. do Miłosierdzia Bożego oprawiane są przez 9 pierwszych dni każdego miesiąca w ramach misyjnej Nowenny do Miłosierdzia Bożego w intencjach podanych w miesiącu poprzedzającym.
Wysokość ofiary jest dorowolna.


Msze Św. Gregoriańskie znane są w Kościele od VI w. Oprawiane są przez 30 kolejno po sobie następujących dni. Ofiaruje się je najczęściej za duszę jednego zmarłego. W celu ich zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Referatu Misyjnego, byśmy mogli wybrać najbardziej dogodny termin odprawienia.

Informujemy, że za każdą ofiarę złożoną na konto Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie (na rzecz misji lub zamawianych nowenn mszalnych), w ciągu trzech tygodni przesyłamy stosowne potwierdzenie pisemne. Jeżeli taka informacja do Państwa nie dotrze, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Tel. 55 24 29 243 lub 55 24 29 272 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-14.30)
Email: refermis@werbisci.pl