Nie jest prawdą, że stary, złamany czy pochodzący z wymienionego zamka klucz nie otworzy już żadnych drzwi. Jeśli jest zrobiony z metalu szlachetnego  i jeśli jest ich dużo – dzieją się cuda.

Mimo, że sprzedawane jako kolorowy złom, w dużej ilości potrafią dokonać rzeczy niezwykłych. Mogą pomóc misjonarzom w głoszeniu Ewangelii, a tym samym pomagają w otwarciu drzwi do nieba bardzo wielu ludziom niezależnie od rasy i kraju pochodzenia.

Otwórzmy szeroko drzwi do nieba wszystkim pamiętając, że każdy klucz jest na wagę złota.

Uprzejmie prosimy, aby przysyłać klucze na poniższy adres lub adres Domu Misyjnego Księży Werbistów w Polsce, z którym utrzymujecie Państwo stały kontakt.

Nie będziemy potwierdzać przesyłki pojedynczych kluczy, aby koszty z tym związane nie przekroczyły wartości ofiarowanych. Organizatorzy zbiórek w szkołach, parafiach itp. otrzymają stosowne podziękowanie i potwierdzenie.

Można również wesprzeć naszą akcję przekazując ofiarę z dopiskiem „KLUCZ DO NIEBA” na konto Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie

Bank PEKAO S.A. oddz. Elbląg
nr Konta: 42 1240 1226 1111 0000 1395 9119

lub dowolnego Referatu Misyjnego czy Domu Misyjnego Księży Werbistów w Polsce, z którym Państwo utrzymują stały kontakt.

Dodatkowo można również skorzystać z formularza przekazania ofiary na misje na naszej stronie zaznaczając nazwę odpowiedniej akcji.